ГПУ через журналістів розшукує телефон Махніцького

Старший слідчий звернувся до редакції ток-шоу "Право на владу".

Генеральна прокуратура України звернулась до редакції ток-шоу "Право на владу" каналу 1+1 з проханням надати контакти колишнього в.о. генерального прокурора України Олега Махніцького.

25 лютого ГПУ повідомила, що з грудня минулого року не може зв'язатись з Махніцьким, аби викликати його на допит. Однак, 18 лютого екс-голова ГПУ відвідав ток-шоу "Право на владу", присвячене Героям Небесної Сотні.

"Прошу посприяти у проведенні швидкого, повного та об'єктивного досудового розслідування у кримінальному провадженні, надавши у найкоротший строк до Генеральної прокуратури України контактні дані Махніцького О.І., за допомогою яких співробітники телеканалу 1+1 зв'язувались з останнім за для запрошення на ефір телепередачі "Право на владу" від 18.02.2016", - йдеться у зверненні ГПУ до каналу 1+1 за підписом старшого слідчого в особливо важливих справах ГПУ Козюри.

Редакція ток-шоу "Право на владу" звертається до пана Махніцького із проханням зв'язатись зі слідчим, зі свого боку канал сприятиме якнайшвидшому розслідуванню.

Як повідомлялось раніше, Махніцького викликають до слідчого для допиту як свідка у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 365 КК України - перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу.

Подивитись випуск ток-шоу "Право на владу" за участю Олега Махніцького можна на сайті проекту: pravonavladu.tsn.ua

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: