Міліція почала штурмувати Майдан

Міліція почала штурмувати Майдан

Міліція почала штурмувати Майдан

Перед штурмом міліція оголосила, що на Майдані має провести "антитерористичну операцію" і попросила всіх розійтись.

В Києві міліція почала штурм Майдану Незалежності. Перед початком силових дій співробітники МВС почали вимагати від людей звільнити центральну площу Києва для проведення "антитерористичної операції".

Однак люди не розійшлися. Після цього силовики почали сутичку з активістами Євромайдану.

Журналісти ТСН повідомляють, що на Майдані в бій пішли водомети. Беркутівці спочатку закидали Майдан шумовими гранатами, а потім пішли в наступ.

На одну з барикад виїхав БТР. Після зіткнення з ним кілька активістів Майдану відлетіли в різні боки. Члени "Правого сектору" закидали бронемашину коктейлями молотова. БТР загорівся. Сутичка триває.

Силовики рухаються під прикриттям водомета. З гучномовців лунають заклики не чинити опору правоохоронцям. Мітингувальники, в свою чергу, запалюють і кидають феєрверки. Зі сцени Майдану лунають заклики до правоохоронців зупинитися і не йти проти народу.

 Нагадаємо, що раніше Рада Криму закликала Януковича вжити надзвичайних заходів через початок громадянської війни.

Сьогодні в центрі Києва цілий день тривали сутички між спецзагонами МВС і демонстрантами. Центральний офіс ПР захоплений демонстрантами. Однак згодом "Беркут" і "титушки" відігнали протестувальників від офісу Партії регіонів. 

 Нагадаємо, що раніше у Маріїнському парку майданівці влаштували бійку з прихильниками Партії регіонів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація