Нардеп Дубінський продає один зі своїх 17 автомобілів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він зазначив, що кошти відправить на благодійність.

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Дубінський вирішив продати один зі своїх 17 автомобілів.

Про це він повідомив у своєму Instagram.

"Продаю свій перший спортивний автомобіль Subaru WRX STI GDA '02 ... Гроші відправлю на благодійність", - заявив нардеп.

Він оголосив аукціон, закликавши учасників писати свої пропозиції йому в особисті повідомлення, а переможця депутат планує оголосити 15 грудня.

Нагадаємо, журналісти програми "Наші гроші" з’ясували, що родина народного депутата від "Слуги народу" Олександра Дубінського володіє великою кількістю об'єктів нерухомості та автомобілів. На депутата, його дружину та його матір записано 17 машин, 24 квартири, 70 соток землі та два будинки. Загальна вартість цього майна становить 2,5 мільйони доларів.

Сам Олександр Дубінський назвав розслідування "заказухою". Появу нового розслідування він пов'язує з ексочільницею Нацбанку України Валерією Гонтаревою та головою правління "Райффайзен Банку Аваль" Олександром Писаруком.  Він також зазначив, що всі автівки та квартири з розслідуванні Bihus.info були придбані його родиною майже 20 років тому, і це не таємниця.

Відео Нардеп Дубінський заявляє про спробу не допустити його до участі в конкурсній комісії

Скандал через листування МВФ і уряду. Нардеп Олександр Дубінський  у себе в соцмережі виклав лист. У ньому голова європейського департаменту фонду просить прем'єр-міністра Гончарука звернути увагу на формування конкурсної комісії, яка відбиратиме керівників державних банків та Нацбанків.  

Нардеп Дубінський заявляє про спробу не допустити його до участі в конкурсній комісії

Залиште свій коментар

Вибір редакції