Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дубінський хоче позбавити громадянства директора "Укроборонпрому"

На думку нардепа, литовець порушив український закон.

Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Дубінський звернувся до Міграційної служби із заявою про необхідність позбавлення генерального директора "Укроборонпрому" Айвараса Абромавичуса українського громадянства. Фото своєї заяви на ім'я голови відомства Максима Соколюка він опублікував на своєму Telegram-каналі.

У заяві Дубінський зазначає, що Абромавичус не припинив громадянство Литви після того, як він 2014 року отримав український паспорт.

"На підставі вищевикладеного прошу вжити заходів і почати процедуру припинення громадянства України Айвараса Абромавичуса", — вважає нардеп.

Нагадаємо, 2 вересня повідомлялося, що призначений президентом України Володимиром Зеленським генеральним директором Державного концерну "Укроборонпром" Айварас Абромавичус пояснив, чому не було проведено конкурс на посаду очільника установи.

Відео Дубінського публічно перевірили на поліграфі, результати оприлюднять наступного тижня

Напередодні нардепи від провладної партії Олександр Дубінський та Давид Арахамія прийшли до поліграфолога. Процедура тривала допізна. Задля неї офіційно уклали угоди з фахівцями-поліграфологами. Це означає, що результати зможуть використати правоохоронці - у випадку розслідування корупційного скандалу у фракції влади. Давид Арахамія та Олександр Дубінський до поліграфолога прийшли, але свідчив лише Дубінський. Бо тільки до нього фахівець підготував запитання. Арахамія свідчитиме сьогодні.  

Дубінського публічно перевірили на поліграфі, результати оприлюднять наступного тижня

Залиште свій коментар

Вибір редакції