Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Німецькі лікарі спростують оголошений діагноз Тимошенко

Виявилось, що у залишеному лікарями білому конверті була лише чернетка – попередні висновки обстеження.

Лікарі з Німеччини, які приїжджали до Качанівської колонії обстежувати екс-прем'єра Юлію Тимошенко, не ставили їй точного діагнозу і не давали рекомендацій по лікуванню.

Як в інтерв'ю ТСН пояснив німецький професор, голова виконавчої влади клініки "Шаріте" в Берліні Карл Макс Айнгопль, остаточних висновків щодо стану здоров'я Тимошенко ще немає.

Те, що німецькі лікарі лишили у славнозвісному білому конверті після обстеження Тимошенко, виявилося лише чернеткою.

"Ми написали вручну (не на комп'ютері) тимчасовий висновок, в якому ми назвали дуже приблизний діагноз. Також щодо терапії ми написали дуже загальні напрямки", - каже Айнгопль.

Окрім того, потрібні подальші обстеження і результати попередніх обстежень.

"Ми їх ще отримаємо - українська сторона пообіцяла надати. І лише після цього ми зробимо остаточні висновки", - наголосив він.

Професор Айнгопль пообіцяв, що вони з'являться наступного тижня. І натякнув на скандал.

"Ми не можемо повністю погодитися з тим, про що я зараз дізнаюся з українських медіа. Деякі пункти цих декларацій ми з певністю будемо змушені спростовувати", - сказав Карл Макс Айнгопль.

Наразі люди, яким Тимошенко дозволила прочитати проміжні висновки німецьких лікарів стверджують протилежне. Лікарі МОЗу заперечують її потребу чи в операції чи лікуванні за межами колонії.

А захисник Сергій Власенко запевняють, що Тимошенко у важкому стані, їй потрібна операція на хребті, яку за гратами зробити неможливо. Хто ж наразі ближчий до справжнього діагнозу не видають ні німецькі лікарі, ні канадські.

Треба зазначити, щов українському законодавстві є перелік хвороб, з якими засуджених можуть звільнити від покарання. Якщо в Тимошенко знайдуть щось із цього переліку, в неї з'явиться додатковий привід вимагати звільнення.

ВідеоМіжнародна незалежна комісія лікарів обстежила Юлію Тимошенко у в'язниці

Залиште свій коментар

Вибір редакції