Папа Римський: Трамп - не християнин

Трамп швидко засудив слова понтифіка.

Американського республіканця Дональда Трампа не може називати християнином.

Про це заявив Папа Римський Франциск.

Таку заяву він зробив після того, як політик-мільярдер пообіцяв побувати прикордонну стіну, щоб не пустити іммігрантів. За словами понтифіка, будь-хто, хто хоче будувати стіни, а не мости, не є християнином.

"Голосуйте, не голосуйте, я не буду втручатися. Але я просто говорю, що людина, яка озвучує такі речі, не є християнином", - сказав Папа.

Трамп швидко засудив слова понтифіка: республіканський кандидат в американські президенти назвав їх ганебними.

Нагадаємо, що нещодавно охорона вигнала мусульманку з заходу скандаліста Трампа.

Як відомо, 7 грудня Трамп закликав до "повної заборони всім мусульманам в'їжджати в США до тих пір, поки спецслужби не зрозуміють, що відбувається". На початку жовтня 2015 року Трамп пообіцяв вислати з Сполучених Штатів всіх сирійських біженців у разі, якщо він стане президентом.

Він і раніше пов'язував терористичні прояви і віросповідання. Наприклад, у листопаді як відповідну міру на теракти в Парижі він запропонував "серйозно обміркувати" закриття мечетей в країні.

Його випади обурили громадськість - у Британії запропонували закрити в'їзд Трампу, Шотландський університет позбавив звання політика, а підтримав одіозного кандидата російський президент Володимир Путін.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: