Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Печерський суд заарештував майно Курченка

У олігарха знайшли 14 земельних ділянок, квратиру тощо.

Майно олігарха-втікача Сергія Курченка заарештовано Печерським районним судом Києва за клопотанням старшого слідчого Генпрокуратури

Про це свідчить ухвала від 11 травня цього року.

Встановлено, що Сергій Курченко володіє квартирою площею в 239 кв м, одним машиномісця, сімома нежитловими приміщеннями і 14 земельними ділянками у селі Лісне Харківської області.

За даними слідства, Курченко, який у міжнародному розшуку, протягом 2008-2014 років створив та забезпечив діяльність злочинної організації, метою якої було вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів. Він брав участь незаконному заволодінні коштами НБУ, "Брокбізнесбанку", "Укргазбанку", "Аграрного фонду", "Укргазвидобування" та "Укpнaфти" в особливо великих розмірах.

Зокрема, незаконне заволодіння чужим майном - видобутим "Укргазвидобуванням" та "Укpнaфтою" скрапленим газом в особливо великих розмірах на загальну суму 2 млрд 196 млн 176 тис. 418 грн; незаконне заволодіння коштами НБУ на загальну суму 787 млн 396 тис. 148 грн, які були надані у вигляді стабілізаційного кредиту "Реал банк", з подальшою легалізацією; незаконне заволодіння коштами "Брокбізнесбанку" в особливо великих розмірах на загальну суму 836 млн 933 тис. 624 грн, відмивання доходів шляхом службового підроблення при протиправному наданні "Брокбізнесбанку" міжбанківських кредитів на користь "Реал банку; незаконне заволодіння коштами "Брокбізнесбанку" в особливо великих розмірах на загальну суму 1 млрд 436 млн 723 тис. 153 грн.

Крім того, Курченко винний у заволодінні коштами "Укргазбанку" на загальну суму 499 млн 842 тис. 647 грн; незаконному заволодінні коштами "Аграрного фонду" на загальну суму 2 млрд 069 млн 194 тис. грн при укладенні АТ "Брокбізнесбанк" удаваних договорів купівлі-продажу облігацій внутрішньої державної позики та договорів прямого репо з НБУ.

Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Апеляційного суду Києва протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Відео Чому Україна досі не повернула два мільярди, вкрадені з бюджету олігархом Курченком

Залиште свій коментар

Вибір редакції