Регіонали розізлились на канцлера Німеччини через Тимошенко

Дата публікації
Перегляди
5809
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Регіонали розізлились на канцлера Німеччини через Тимошенко

Депутат порадив владі Німеччини не пхати свого носа у чужі справи / Фото: Обозреватель

Депутат порадив Меркель забрати на лікування ще 150 жінок із Качанівки.

Ангела Меркель безцеремонно втручається у внутрішню політику України, коли піднімає питання Тимошенко, заявив регіонал Василь Кисельов.

"Можу припустити, що канцлер Німеччини Ангела Меркель, "забула", що країна, якою вона керує, називається ФРН, а не Україна. Інакше як можна пояснити її безцеремонне втручання у внутрішню політику нашої країни?" — запитує депутат.

Регіонал також заявив, що в українському законодавстві відсутні механізми, що дозволяють лікувати ув'язнених за кордоном. Так він прокоментував заяву канцлера Німеччини Ангели Меркель про готовність створити умови для лікування Тимошенко за кордоном.

Парламентарій також додав, що особисто він готовий проголосувати за зміни до законодавства, яке б дозволяло лікувати ув'язнених за кордоном.

"Але за умови, що пані Меркель візьме на піклування не тільки колишнього главу уряду, а й ще 150 жінок — ув'язнених Качанівської колонії — з такими ж проблемами, як у Тимошенко, і помістить їх на лікування в клініці "Шаріте". Оскільки пасаж "Віддайте нам Тимошенко на лікування" продовжує звучати і далі, нам не залишається нічого іншого, як продовжувати роз'яснювати німецькій стороні незаконність, а значить, і абсурдність їхніх пропозицій. Українські в'язні можуть отримувати медичну допомогу тільки в тому місці, де вони відбувають покарання", — підсумував політик.

Нагадаємо, нещодавно Ангела Меркель заявила, що Міністерство закордонних справ Німеччини веде переговори з владою України про виїзд Тимошенко на лікування до ФРН. 29 квітня канцлер заявила, що рекомендуватиме міністрам свого уряду не їхати на Євро, поки не звільнять Тимошенко.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5809
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація