Росія допустила на свій ринок сир четвертого українського заводу

Дата публікації
Перегляди
1401
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росія допустила на свій ринок сир четвертого українського заводу

Росія зглянулася на сир від заводу "Дубномолоко"

Кожна партія продукції українського заводу "Дубномолоко" буде перевірятися російською стороною.

Росспоживнагляд вважає можливим відновлення поставок на російський ринок сирів четвертого за рахунком українського заводу - "Дубномолоко".

Про це повідомили в прес-службі відомства.

"Федеральна служба з нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини повідомляє, що розглянувши поданий ПАТ "Дубномолоко" план заходів щодо усунення порушень, виявлених фахівцями Росспоживнагляду, вважає за можливе відновлення постачань вироблюваних їм сирів на російський ринок", - йдеться в повідомленні прес-служби.

У ньому зазначається, що ввезення і оборот вироблених підприємством сирів може здійснюватися тільки при наявності протоколів лабораторних досліджень, проведених російською стороною кожної партії продукції, що надходить.

Раніше повідомлялося, що у четвер, 10 травня два українських заводи представлять в Росспоживнагляд на експертизу зразки сиру, який планується постачати на ринок РФ.

Нагадаємо, конфлікт навколо поставок сиру з України до Росії стався через нібито перевищений вміст пальмової олії в продукції. На початку лютого Росспоживнагляд заборонив ввезення сиру. В Україні претензії Росії вважають необґрунтованими. Наприкінці березня і початку квітня 2012 року Росспоживнагляд провів на українських підприємствах дві перевірки

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1401
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація