Виїзний суд над Тимошенко перенесли на четвер

Дата публікації
Перегляди
2447
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Виїзний суд над Тимошенко перенесли на четвер

Тимошенко можуть повторно заарештувати / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

СБУ пояснила, як можна повторно заарештувати екс-прем'єра.

Екс-прем'єра Юлію Тимошенко можуть заарештувати вдруге. Це може статися у справі щодо надання державних гарантій на постачання газу компанією ЄЕСУ за часів, коли нею керувала Тимошенко, йдеться в сюжеті ТСН.

Служба безпеки звернулася до Шевченківського райсуду з поданням про арешт екс-прем'єра з урахуванням тяжкості злочинів екс-прем'єра і неодноразовості їх вчинення.

Зазначене рішення слідчого обгрунтовано вимогами ст.ст. 148, 150, 155, 165-2 КПК України, йдеться в повідомленні прес-центру СБУ, поширеному в середу, 7 грудня.

В СБУ також пояснили, що кримінальний кодекс дозволяє обирати запобіжний захід щодо особи, щодо якої судом винесено вирок за скоєння іншого злочину. Більш того, ч.5 ст.155 КПК України передбачена можливість обрання запобіжного заходу щодо особи, навіть якщо ця людина відбуває покарання в установі виконання покарань.

Зазначимо, що в середу вже відбулося судове засідання з цього приводу. ЗМІ з посиланням на інформацію своїх джерел повідомили, що виїзний суд над Тимошенко щодо обрання їй запобіжного заходу у вигляді взяття під варту, перенесено на четвер.

Нагадаємо, ГПУ у середу повідомила, що дві справи проти Тимошенко щодо діяльності ЄЕСУ об'єднано в одне провадження.

Як повідомлялося, керівник захисту Тимошенко Сергій Власенко заявив, що Шевченківський районний суд Києва в середу ввечері розгляне питання про повторне арешт Тимошенко. "Це незаконно, нелогічно і необгрунтовано", - додав він.

Суддя Шевченківського райсуду Андрій Трубніков прийняв рішення провести виїзне засідання суду в камері Лук'янівського СІЗО, у якій знаходиться Тимошенко.

Читайте також:

Суд вирішив судити Тимошенко прямо в камері

Слідчі шість годин дивилися в тарілку Тимошенко

Кузьмін розповів, як Тимошенко побила офіцера СІЗО

Тимошенко хвора лише на грижу хребта - Шкіль

Виїзний суд над Тимошенко перенесли на четвер

Виїзний суд над Тимошенко перенесли на четвер
Наступна публікація