Діти Джолі регочуть з її поцілунків з Бредом Піттом (фото)

Дата публікації
Перегляди
4328
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Джолі в інтерв'ю розповідала про дітей та чоловіка і корчила гримаси для фотосесії.

Голлівудська актриса Анджеліна Джолі в інтерв'ю журналу Marie Claire розповіла про родину, дітей та роботу.

"Бред зробив моє життя таким, яким я його собі ніколи не уявляла. Ми зуміли побудувати сім'ю. Справа не тільки в тому, що він - кохання всього мого життя, він - моя сім'я. Я дуже дорожу цим", - запевнила Джолі.

Вона розповіла також і про інтимні моменти їх спільного життя: "Якщо діти бачать, що мамі й татові потрібно особистий простір, тому що хочуть, скажімо, поцілуватися, вони страшенно радіють і регочуть. Напевно, тому, що це дарує їм якесь відчуття безпеки".

Також Джолі розповіла про своїх діточок - Нокса, Меддокса та Вів'єн.

"Нокс - справжній пустун, великий непосида. Він обожнює динозаврів і мечі. Вів'єн інша, вона дуже елегантна й делікатна. Віві подобається зривати квіти в саду і прикрашати ними своє волосся. Вона любить, щоб її нігті були доглянуті, і ще вона колекціонує фігурки тварин".

Розповідаючи про Меддокса, Джолі зауважила, що їй здається, наче він ще коли вперше ступив на поріг їхнього дому, то зрозумів, що все буде добре. "Він за мною доглядає! Знаєте, бувають моменти, коли я напружена або чимось схвильована, і тоді він підходить до мене, кладе свою руку на мою: "Ти просто втомилася, так? Ти тому така сумна?". Так, він дуже дбає про мене!" - поділилася Анджеліна.

Також успішна акторка, яка нещодавно випробувала себе у якості режисера, розповіла про свої відносини з акторами її фільму "В краю крові і меду".

"Для мене цей фільм був особливим ще й тому, що під час його зйомок я подружилася з актрисами. Знаєте, до цього я ніколи не заводила подруг на знімальному майданчику. Тобто як... були, звичайно, якісь знайомі, але я така домосида, я багато часу проводжу із сім'єю. Як би це сказати точніше? Я не дуже соціалізована", - розповіла Джолі.

Читайте також:

На режисерському дебюті Джолі вразила витонченим смаком

Анджеліна Джолі показала кривавий постер свого режисерського дебюту

Анджеліна Джолі помирилась з батьком після 10 років ворожнечі

Джолі показує "погану дівчинку" лише Пітту

Наступна публікація