Аделаджу ледь не побили в суді колишні парафіяни

Дата публікації
Перегляди
3233
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Аделаджу ледь не побили в суді колишні парафіяни

прокурорам знадобиться щонайменше два тижні, щоб зачитати обвинувачення / Фото: Сегодня

Пастору Посольства Божого почали зачитувати обвинувачення.

Пастору Посольства Божого Сандею Аделаджі загрожує 12-ть років тюрми. Як повідомляє ТСН, сьогодні йому почали зачитувати обвинувачення – за зачиненими дверима.

Сандея разом із п'ятьма керівниками компанії "Кінґз Кепітал" звинувачують у фінансових махінаціях. Як стверджує слідство, за два роки вони вкрали у вкладників – парафіян Посольства Божого понад п'ятдесят мільйонів гривень. У справі – понад 20-ть тисяч сторінок. Тільки щоби їх зачитати у залі суду, прокурорам знадобиться щонайменше два тижні.

Сам же процес може затягнутися на довгі роки. Його учасники розважаються сваркою. Сьогодні в коридорі суду обурені вкладники ледь не побились із самим Аделаджею та його групою підтримки.

Люди викрикували, що Аделаджа ніякий не пастор, і що він сидітиме. Сам Сандей активно сперечався з обдуреними вкладниками.

Нагадаємо, Генпрокуратура встановила, що протягом 2006-2008 років службові особи "Кінгз Кепітал" заволоділи коштами громадян в особливо великих розмірах під видом високоприбуткової інвестиційної діяльності.

Читайте також:

Прихильників Аделаджі під судом злякав вплив демонів на правосуддя

Аделаджу хочуть кинути у в’язницю за читання Біблії

Аделаджа заявив, що погано знає російську і просить у суду перекладача

Аделаджа відхрестився від King's Capital: до чого тут я?

Наступна публікація