Аделаджа відхрестився від King's Capital: до чого тут я?

Захист Аделаджі стверджує, що пастор не має ніякого відношення до King's Capital і "його за вуха намагаються притягти до цієї компанії".

Пастор церкви "Посольство Боже" Сандей Аделаджа говорить про свою непричетність до діяльності King's Capital.

"Моє питання до правоохоронних органів таке: до чого тут я? Мені кажуть: вони приходили і виступали в церкві. Ну і що? Мало хто виступає в церкві. Виходить, я повинен відповідати за кожного, хто приходить до церкви і віддає гроші? Але до церкви приходять тисячі людей. Якщо так міркувати, то так можна будь-якого батюшку посадити на Україні", - сказав пастор Сандей в інтерв'ю Бі-бі-сі.

Його адвокат Андрій Федур також додає, що його підзахисний не має ніякого відношення до King's Capital і "його за вуха намагаються притягти до цієї компанії".

"Тому що був тоді такий політичний момент. Сандей був потрібен у цій гучній справі, оскільки йшла боротьба проти відомого політика, який близький до пастора", - сказав Федур, додавши, що сьогодні тема цього політика не актуальна.

У свідченнях самих же постраждалих прямо вказується, що Сандей Аделаджа особисто давав їм вказівки виконувати ті чи інші дії, закликав до цього в своїх проповідях.

Представник потерпілих Іван Боднарук розповів Бі-бі-сі про те, як, на його думку, працювала шахрайська схема.

Через церкву прихожан закликали вкладати гроші в компанію Кіng's Capital під 72% річних на нібито бізнес-проекти за межами України. Їм розповідали, що такі високі відсотки - результат успішної реалізації цих проектів.

Враховуючи ідеологію, яку проповідує церква, багатьом така "бізнес-діяльність" здавалася ознакою успіху.

Однак виявилося, що ні на які бізнес-проекти гроші не йшли. Відсотки старим вкладникам платилися з грошей, отриманих від нових "бізнесменів", говорить Іван Боднарук. Останнім же, в свою чергу, вже пропонували вкладати кошти під більш низькі відсотки. Однак через рік після запуску проекту, в 2007-му році Кіng's Capital перестала виконувати свої боргові зобов'язання.

Зараз правоохоронні органи говорять, що люди втратили 50 млн гривень. Серед них є й ті, хто продавав квартири заради того, щоб вкласти кошти в Кіng's Capital.

Читайте також:

Аделаджа заявив, що погано знає російську і просить у суду перекладача

Аделаджа: мене не затримають і я не помру

СБУ заарештувала Сандея Аделаджу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: