Аделаджу хочуть кинути у в’язницю за читання Біблії

За словами представника прокурора, якщо Аделаджа буде вести себе нешанобливо по відношенню до суду і читати Біблію на засіданні, доведеться клопотатися про взяття його під варту.

У вівторок, 27 вересня, в Дніпровському суді пройшло третє засідання у справі фінансової піраміди "Кінгз Кепітал", у якій проходять пастор "Посольства Божого" Сандей Аделаджа і ще п’ятеро представників церкви

Як тільки почалося засідання, пастор, мабуть, перейнявши тактику Юлії Тимошенко, закинув ногу на ногу, взяв у руки Євангеліє і став демонстративно його читати, не звертаючи ніякої уваги на суддю, пише газета "Сегодня".

"Я тут бачу повну неповагу до суду. Хтось книжку читає? Аделаджа, я до вас звертаюся", - сказав суддя Олександр Дзюба. Пастор задумливо відклав Євангеліє і подивився на суддю.

За словами представника прокуроратури, якщо пастор буде й надалі поводитися нешанобливо стосовно суду, то доведеться клопотатися про взяття його під варту.

Сам Аделаджа з’явився в суд без перекладача, хоча раніше його адвокат Андрій Федур наполягав, що Сандей погано володіє українською.

"Я можу спробувати відповідати українською", - несподівано заявив Сандей.

"Не треба. Я російську розумію", - відхилив прохання суддя.

Ставлячи питання про сім’ю, судимості, суддя запитав, чи є якісь заслуги перед Україною. "Ну, немає. Принаймні, не визнані" - сказав пастор.

У підсумку засідання закінчилося нічим - не з´явилися захисники обвинувачених Бандурченка і Сафонова, тому засідання перенесли на 7 жовтня.

Нагадаємо, Генпрокуратура встановила, що протягом 2006-2008 років службові особи "Кінгз Кепітал" заволоділи коштами громадян в особливо великих розмірах під видом високоприбуткової інвестиційної діяльності.

У даній справі до відповідальності були притягнуті 6 осіб. Серед них службові особи підприємства "Кінгз Кепітал" і пастор церкви "Посольство Боже" Сандей Аделаджа.

Обвинуваченим інкримінується скоєння злочинів, передбачених ч. 1 ст. 255 (створення, керівництво та участь у злочинній організації), частиною 4 статті 190 (шахрайство) та ч. 2 і 3 ст. 358 (підробка та використання завідомо підробленого документа) Кримінального кодексу.

У цій справі визнані потерпілими 618 осіб, яким заподіяно матеріальну шкоду на суму понад 52 млн гривень.

Читайте також:

Аделаджа вважає себе дисидентом

ЗМІ: напередодні суду Аделаджа заливається сміхом

Аделаджа відхрестився від King's Capital: до чого тут я?

Аделаджа заявив, що погано знає російську і просить у суду перекладача

ВідеоАделаджу продовжують судити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: