Симоненко добивається скасування пенсійної реформи

Комунстична партія переконана, що "помаранчеві" і "блакитні" не взмозі виконати свої передвиборчі обіцянки.

Через бездіяльність та рішення шкурних інтересів народних депутатів від більшості та опозиції у Верховній Раді, багато соціальних законів, такі як Закон "Про скасування пенсійної реформи", зависло в повітрі.

Про це заявив лідер фракції КПУ в парламенті Петро Симоненко. За його словами, очевидним є те, що чинний склад Верховної Ради, обраний, виходячи з пріоритетів партій, що відстоюють інтереси великого капіталу, не в змозі виконувати і вирішувати ті завдання, які вони брали на себе перед виборчими компаніями.

У результаті, підкреслив політик, протистояння "блакитного" і "помаранчевого" таборів призвело до того, що багато соціально важливих для простих українців законів провисають в парламенті без розгляду.

"Ми, комуністи, природно проти того, що Верховна Рада сьогодні не працює. Ми пропонуємо конкретні шляхи вирішення цих проблем. Одним з першочергових законів для ухвалення, в тому числі, є і Закон "Про зміни до пенсійного законодавства" щодо скасування пенсійної реформи", - зазначив П. Симоненко.

Він додав, що комуністи дуже розраховували, що якраз до Міжнародного жіночого дня - 8 березня, їм вдасться змусити Верховну Раду вирішити це одне з ключових питань.

"На жаль, ми бачимо, що сьогодні проїдаються мільйони державних грошей (поки не працює парламент - ред.), це прості трудівники платять податки. Так от, ці кошти тринькати, і ніхто з представників влади не збирається працювати на інтереси ні держави, ні виборців", - зазначив П. Симоненко.

Тому, акцентував лідер КПУ, коли парламент знову почне роботу, комуністи жорстко поставлять питання про скасування як пенсійної реформи, так і медичної, і зміни економічної моделі розвитку держави.

"Наступне засідання Верховної Ради призначено лише на 19 березня. Зверніть увагу, з 2 лютого до 19 березня Рада не діє, і це очевидно говорить про те, що парламент не виконує свою головну функцію - розгляд законодавчих актів. Однак комуністи зроблять все для того, щоб законопроект про скасування пенсійної реформи був прийнятий найближчим часом", - підсумував П. Симоненко.

Нагадаємо, міністр соціальної політики України Наталія Королевська після приходу на свою посаду заявила, що пенсійна реформа в Україні була неефективною і безрезультатною. Однак на законодавчому рівні її не можуть скасувати досі.

Источник: http://ua.golos.ua/politika/13_03_07_kommunistyi_obyazatelno_dobyutsya_otmenyi_pensionnoy_reformyi__simonenko

Golos.ua © 2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: