Суд переніс засідання у справі Януковича

Суд переніс засідання у справі Януковича

15 серпня в суд буде викликаний важливий свідок.

Оболонський районний суд Києва продовжить слухання справи позбавленого звання президента Віктора Януковича 10 серпня.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Тим часом на 15 серпня на прохання прокуратури для допиту в суд буде викликаний важливий свідок.

Під час судового засідання 3 серпня держадвокат Віталій Мешечек просив суд надати йому місяць для ознайомлення з матеріалами справи з 1 до 28 тому. Однак суд відмовив йому в цьому, зазначивши, що на наступних засіданнях будуть вивчатися докази, з якими захисник вже ознайомлений - з 29 до 51 тому.

Своєю чергою сторона держобвинувачення попросила про допит свідка Юрія Сергєєва, який 2014 року займав посаду постійного представника України при ООН і був присутній на засіданні Ради безпеки ООН. Свідок мешкає на території США, але в ці дні перебуватиме на території України, тож суд задовольнив це клопотання.

Свідок викликаний на 15 серпня 14:00.

Нагадаємо, 6 липня адвокати Віктора Януковича Віталій Сердюк та Ігор Федоренко заявили про вихід з судового процесу в Оболонському районному суді Києва. Захисники утікача наголосили, що від 6 липня не братимуть участі у судовому засіданні, оскільки Янукович написав заяву про те, що відмовляється від їхніх послуг.

Як уже повідомлялося, Оболонський суд Києва дозволив здійснювати спеціальне судове провадження у справі Віктора Януковича. Такий дозвіл надали через неявку Януковича, який мав би вийти з судом на скайп-зв'язок. На заочному судочинстві прокурори наполягали. 

Ще в листопаді 2016 року генпрокурор Юрій Луценко оголосив підозру у держзраді Віктору Януковичу в приміщенні Святошинського суду, будучи на прямому зв'язку з ростовським судом, де перебував президент-утікач. Янукович обвинувачується у вчиненні державної зради, пособництві представникам влади РФ, в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України. 

Відео Оболонський суд Києва переніс засідання про державну зраду Віктора Януковича

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів