У "Роснефть" відреагували на антиросійські санкції США

Глава компанії вважає, що навіть Трамп визнав "неправильним" закон про розширення обмежувальних заходів.

Глава "Роснефть" упевнений, що розширені санкції США починають працювати проти тих, хто їх вносить. Компанія буде шукати можливість мінімізувати їхні наслідки, а результати будуть помітні вже "дуже скоро".

Про це заявив журналістам головний виконавчий директор компанії Ігор Сєчин, передає РБК.Він також зазначив, що першими від накладених США обмежень на співпрацю з "Роснефть" страждають американські компанії.

"Мені шкода, що Exxon постраждав — йому виписали $ 2 млн штрафу за спілкування з нами. Тобто санкції починають працювати проти тих, хто їх вносить. Це позитивно", — пояснив Сєчін.

Глава "Роснефть" також заявив, що закон про розширення санкцій визнає "неправильним" навіть президент США Дональд Трамп, який підписав його.

ВідеоУ Кремлі відреагували на закон про посилення санкцій проти Росії"Звичайно, неправильний закон, вони самі це всі розуміють. І власне мені іноді здається, що найбільші санкції вводяться саме проти нього [Трампа], а не проти нас. Так що подивимося, як це буде подобатися тим, хто ухвалює рішення", — сказав Сєчин.

Президент США Дональд Трамп 2 серпня підписав новий закон про санкції щодо Росії. Водночас він заявив, що Конгрес включив в закон положення, що суперечать законам країни, оскільки обмежують повноваження глави держави. Йдеться про пункт, яким президенту заборонено скасовувати обмеження, в тому числі для конкретних осіб, особистим указом – без погодження з Конгресом.

ВідеоТрамп таки підписав закон про посилення санкцій проти РФ

Залиште свій коментар