Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Її заяву розглянуть протягом п’яти днів.

Лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко подала документи до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатом у президенти.

Про це повідомляє кореспондент ТСН з місця події.

Тепер ЦВК мусить розглянути її документи протягом п’яти днів та ухвалити рішення про реєстрацію кандидатом.

Як зазначили у Центрвиборчкомі, Тимошенко стала вже 27 кандидатом, який подав документи. До того, ЦВК вже відмовила у реєстрації 6 особам. Зареєстровані 13, решта - на розгляді.

У президенти Тимошенко висунули 22 січня на з’їзді партії "Батьківщина". Вона заявила, що готова піти з посади президента, якщо за 100 днів не продемонструє результат.

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти можуть подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершиться 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року.

Про кандидатів, які вже подали документи до ЦВК та планують взяти участь у президентських перегонах, читайте за посиланням.

ВідеоСпроба номер три: Юлія Тимошенко балотується у президенти

Юлія Тимошенко знову побореться за головне крісло держави. Свою лідерку партія "Батьківщина" сьогодні висунула кандидатом у президенти. Тимошенко оголосила основні тези своєї передвиборної кампанії. І назвала умову, за якої достроково полишить посаду Президента - це якщо її оберуть. 

Спроба номер три: Юлія Тимошенко балотується у президенти

Залиште свій коментар

Вибір редакції