Тимошенко заявила про свій третій похід у президенти України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Політик переконує, що основна політична спецтехнологія влади - всіх ”непокірних на цих виборах” називати ”рукою Кремля”.

Лідерка партії "Батьківщина", голова фракції "Батьківщина" у Верховній Раді Юлія Тимошенко оголосила про своє балотування на пост президента України.

Про це вона заявила під час з’їзду партії у Палаці спорту 22 січня.

Тимошенко наголосила, що влада України усе робить для того, щоб країна стала руїною, і заявила, що йде в президенти. За її словами, основна політична спецтехнологія влади - всіх ”непокірних на цих виборах” називати ”рукою Кремля”, зокрема демократичні сили, які сьогодні не разом із владою.

Президентські вибори 2019 року стануть для Тимошенко вже третіми. Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти можуть подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершиться 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року.

Про кандидатів, які вже подали документи до ЦВК та планують взяти участь у президентських перегонах, читайте за посиланням.

ВідеоВиборчий прайс: скільки коштує організація кампанії

Президентський марафон уже стартував, але офіційно зареєструвалися наразі лише 5 кандидатів. І не з тих, кому віддають найбільші цифри соціологи. Поки головні конкуренти ще розкачуються, журналіст ТСН.Тижня придивився до схем і грошей. 

Виборчий прайс: скільки коштує організація кампанії

Залиште свій коментар

Вибір редакції