Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У міськраді Українки відбулись масштабні обшуки

Мер Павло Козирєв у момент слідчих дій був на конференції. 

У міській раді Українки Обухівського району Київської області сьогодні, 6 вересня, відбулись обшуки.

Участь в них брали обухівські правоохоронці, яких супроводжували співробітники СБУ. Як повідомили в головному управлінні СБУ у Київській області, обшуки є наслідком відкритого кримінального впровадження щодо зловживань чиновниками мерії Українки.

Кримінальне провадження перебуває під контролем управління поліції в Обухівському районі Київської області.

Факт обшуків підтвердили і в мерії. Однак, більше інформації надати відмовились, посилаючись на відсутність мера Павла Козирєва, який наразі бере участь у конференції в столиці.

Натомість директор місцевого інформаційного ресурсу "Трипільський край" Євген Цяпенко в коментарі ТСН.ua повідомив, що можливою причиною обшуків є діяльність мера Павла Козирєва і його підлеглих. "Особисто я вважаю ці дії корупційними. Єдине, чим я можу дорікнути правоохоронним органам, що вони затримались на кілька років. Уже давно вони мали тут бути і працювати", - зазначив Цяпенко. 

"Ми неодноразово писали на своєму ресурсі, що на водія мера щомісячно перераховуються кошти від 16000 до 20000 гривень, які йдуть на ремонт трьох службових автівок. Це не зарплата, це не паливо. Це просто поточний ремонт. Уявити, що кожна машина щомісяця ламається на 300 доларів кожна, важко. Що це за транспорт. Ми з цього приводу звертались до прокуратури. Було розслідування. Можливо, це привід. Також системний адміністратор, який у міській раді працює, який отримує зарплату, також закуповував техніку і гроші перераховувались через його ФОП. Батько цього сисадміна є колишнім головою міськради. Є також велике запитання стосовно квартир, які забудовники здавали", - додав Цяпенко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції