Ляшко "навангував" розвал ЄС і виступив проти членства у НАТО

Політик вважає, що майбутнє України в нейтралітеті.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко не підтримує членство України в НАТО. Про це він розповів в інтерв'ю Цензор.нет.

Політик також повідомив, що думка щодо того, що Україні не варто ставати членом Північноатлантичного альянсу, його особиста, а не офіційна позиція партії.

Ляшко обґрунтував своє ставлення до вступу в Альянс тим, що Україна розташована між Росією та країнами НАТО. І Росія, на його думку,  ніколи не дасть нам вступити в НАТО. Як пояснив політик, РФ не захоче, щоб війська ворога були в неї на кордоні. 

"Ситуація така: ми йдемо в НАТО, а вони схопили нас за чобіт і тягнуть назад - захопили Крим і Донбас. Поки ми намагаємося рухатися, будуть і за другий чобіт тягнути, поки ми не впадемо. Тобто робити максимально все, щоб розірвати Україну на частини. Це з одного боку. З іншого - ми рвемося, нас Путін тягне за ноги, б'є ножем, ми спливає кров'ю, повземо в НАТО, а нам там кажуть: "Ви нам не потрібні. Ми вас не приймемо ні сьогодні, ні завтра чи післязавтра". Я питаю: Навіщо тоді стікати кров'ю ?! ", - зазначив Ляшко.

Політик не виключив, що Радикальна партія буде корегувати своє ставлення до членства в НАТО.  Він каже, що це буде предметом для засідання фракції, задля чого, можливо, буде проведений екстрений з'їзд партії.

Окрім того, радикал висловив свою думку щодо членства в ЄС. Він вважає, що поки Україна буде готова вступити до Євросоюзу, він може припинити своє існування. 

"Я вважаю, що ми повинні жорстко сказати: Хлопці, або ви нам даєте безвізовий режим, або ми припиняємо дію Угоди про безвізовий режим для громадян Євросоюзу. Потрібно діяти дзеркально", - вважає Ляшко.  

Нагадаємо, раніше Ляшко відмовився свідчити у справі щодо погроз прокурору Чернігивщини, назвавши її сфальчифікованою.  Про це головний радикал заявив біля будівлі головного слідчого управління ГПУ, куди його викликали на допит.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: