Верховна Рада припинила роботу до осені

Народні депутати пішли на канікули.

Народні депутати розійшлися на канікули до 6 вересня. Голова Верховної Ради оголосив про закриття четвертої сесії парламенту, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Але Андрій Парубій переконаний, що у випадку загострення ситуації на сході України Рада зможе швидко зібратися на позачергову сесію, щоб ухвалювати рішення для захисту держави.

Останній пленарний день сесії депутати розпочали з хвилини мовчання в пам'ять про жертв теракту у Франції. Одразу після цього "радикали" знову всілися біля трибуни, продовжуючи свій протест проти тарифів і політики уряду. Своєю чергою, прем'єр-міністр Володимир Гройсман сказав, що повернення до старих схем наживання на ціні на газ не буде. Незаможних громадян від підвищених тарифів захистить субсидія. А заяви деяких політиків про непідйомну комуналку назвав жахачками і популізмом. "Час популізму минув, настав час відповідальної соціальної та економічної політики. Наш уряд готовий боротись за реформи, готовий боротись за Україну і за кожного рядового громадянина. І ми будем робити це спільно з вами, з нардепами", - заявив Гройсман.

Депутати ВР пішли у відпустку майже на 2 місяці

Голова ВР сьогодні оголосив про закриття 4 сесії парламенту. Але Парубій переконаний, що у випадку загострення ситуації на сході України, Верховна рада може швидко зібратись на позачергову сесію, щоб ухвалювати рішення для захисту держави. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: