Янукович відправить на ЄврАзЕС "певних посадових осіб"

Дата публікації
Перегляди
1596
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Янукович відправить на ЄврАзЕС "певних посадових осіб"

Янукович повідомив, що Україна буде представлена на ЄврАзЕс як спостерігач / Фото: AFP

Президент про ситуацію, коли Україна опинилася між двох вогнів - Євосоюзу та ЄврАзЕС: "Все це гра не наша. Це розуміють, хто співставляє дві події".

Україна зацікавлена у співробітництві з Митним союзом, тому прийме участь у саміті Євразійського економічного співтовариства (ЄврАзЕС).

Про це президент Віктор Янукович повідомив під час візиту в Єрусалим.

Відповідаючи на запитання, де він все ж таки буде 19 грудня – на саміті ЄврАзЕС чи на саміті Україна-ЄС у Києві - президент зауважив: "Все це гра не наша. Це розуміють, хто співставляє дві події".

Він підкреслив, що Україна безумовно буде представлена на саміті ЄврАзЕС.

"Україна буде представлена на ЄврАзЕС як спостерігач, і певні посадові особи будуть там працювати. Ми зацікавлені також брати участь і співпрацювати з Митним союзом", - підкреслив Янукович.

Також президент привітав ухвалення Європарламентом доповіді щодо України і висловив сподівання на парафування угоди про асоціацію з ЄС під час саміту 19 грудня.

Нагадаємо, на 19 грудня у Києві заплановано проведення саміту Україна-ЄС, де, попередньо, намічено парафування Угоди про Асоціацію з Євросоюзом. Окрім того, розглядалася можливість участі Януковича у неформальному саміті глав держав СНД 20 грудня в Москві.

Раніше ЗМІ з посиланням на джерела в секретаріаті ЄврАзЕС повідомили, що Віктор Янукович 19 грудня відвідає Москву для участі в засіданні Міждержавної ради ЄврАзЕС. Офіційно там заявили, що запрошення відправили всім керівникам країн-спостерігачів. На практиці вони приймають рішення про участь за кілька днів до заходу, і підтвердження участі Януковича у них немає.

На пряме запитання, чи буде він присутній на саміті Україна-ЄС, Янукович відповів, що буде там, де йому необхідно.

Читайте також:

У МЗС не уявляють саміт Україна-ЄС без Януковича

Митний союз Росії, Білорусі та Казахстану офіційно сформовано

У Москві чекають Януковича для підписання історичних домовленостей

Герман закликала "просто вірити президентові" у виборі між ЄС та ЄврАзЕС

В митному союзі з Росією Україна щорічно втрачатиме мільярд доларів

Янукович 19 грудня буде там, де йому необхідно

Наступна публікація