Герман закликала "просто вірити президентові" у виборі між ЄС та ЄврАзЕС

Дата публікації
Перегляди
2732
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Герман закликала "просто вірити президентові" у виборі між ЄС та ЄврАзЕС

Адміністрація президента захоплено грає у дипломатичні шахи / Фото: AFP

В АП вважають, що не всі дипломатичні ходи можна і треба пояснювати громадськості.

В Адміністрації президента прокоментували повідомлення ЗМІ про можливу участь Віктора Януковича в засідання Міждержавної ради Євразійського економічного співтовариства (ЄврАзЕС), яке відбудеться 19 грудня в Москві.

Радник президента Ганна Герман заявила, що "треба зважати на ту обставину, що зараз визначальний етап переговорів України з ЄС та Російською Федерацією".

"І так буває у подібних випадках, що на дипломатичній шахівниці доводиться робити несподівані ходи. І не завжди можна і треба їх пояснювати", - запевнила Герман.

"Як усе це має сприймати суспільство? Треба просто вірити президентові. Вірити, що він робить усе, аби вибороти для своєї країни найкращі умови, і що президент зробить крок у той бік, який найбільше відповідатиме національним інтересам України", - сказала радниця Януковича.

Раніше ЗМІ з посиланням на джерела в секретаріаті ЄврАзЕС повідомили, що Віктор Янукович 19 грудня відвідає Москву для участі в засіданні Міждержавної ради ЄврАзЕС.

Нагадаємо, на 19 грудня у Києві заплановано проведення саміту Україна-ЄС, де, попередньо, намічено парафування Угоди про Асоціацію з Євросоюзом. Окрім того, розглядалася можливість участі Януковича у неформальному саміті глав держав СНД 20 грудня в Москві.

В ЄврАзЕС не підтвердили, що Янукович візьме участь у засіданні.

Читайте також:

ЄС поки що сподівається на присутність Януковича під час саміту

Коморовський приїде вмовляти Януковича не ховатися за залізну завісу

Замість саміту Україна-ЄС Янукович полетить у Москву - ЗМІ

Янукович може натиснути на паузу євроінтеграції

Наступна публікація