Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна "зазіхає" на проведення Олімпійських ігор

Україна "зазіхає" на проведення Олімпійських ігор

В Офісі президента опрацьовують питання приїзду голови МОК.

Україна планує брати участь в конкурсі на проведення Олімпійських ігор 2030 року. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента з посиланням на міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта. За його словами, над цим питанням працює президент Національного олімпійського комітету (НОК) Сергій Бубка.

Зазначимо, що на сайті Офісу президента вказано, що Україна може поборотися за проведення Ігор 2028 року, однак вже ухвалено рішення про проведення Олімпіади цього року в Лос-Анджелесі.

Тим часом керівник Офісу президента України Андрій Єрмак розповів, що за дорученням Володимира Зеленського, Офіс президента спільно з НОК опрацьовує питання приїзду до України голови Міжнародного олімпійського комітету (МОК). 

Єрмак висловив переконання, що це було б доброю нагодою показати, як Україна готується до того, щоб стати одним з учасників конкурсу на проведення Олімпійських ігор.

  • Олімпійські ігри-2020 року були перенесені на літо 2021-го через пандемію коронавірусної інфекції.
     
  • Дві наступні літні Олімпіади - 2024 і 2028 - заплановано у Франції і США відповідно. Зимові Ігор - 2022 і 2026 - відбудуться у Китаї та Італії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції