Українські каратисти розлякали суперників і привезли додому 48 медалей

Дата публікації
Українські каратисти розлякали суперників і привезли додому 48 медалей

Українці програли лише господарям змагань

Спортсмени кажуть, що медалей могло бути ще більше, якби всіх пустили на змагання.

48 медалей привезла збірна України з чемпіонату світу з карате. У загальнокомандному заліку українці вибороли друге місце.

Нагород могло бути більше, проте чотирьом каратистам у Сполучені Штати потрапити не вдалося. Американське посольство без пояснень не видало їм візи. Торік збірну України взагалі не пустили на всесвітній чемпіонат до Італії, йдеться у сюжеті ТСН.

У зоні прильоту аеропорту Бориспіль аж гуде від брязкотіння медалей. 12 українських каратистів привезли додому 48 нагород. Президент федерації фунакоші шакатан карате Анатолій Науменко похвалився: "Жоден спортсмен не повернувся без медалей". 

У командному заліку програли лише господарям. При тому, що американці виставили на домашньому чемпіонаті 80 спортсменів. Родина Новохацьких привезла зі світової першості 17 медалей. Шию 11-річної Валерії обважнюють коштовні метали. У старших братів їх ще більше. Батько-каратист Анатолій сяє на радощах: "Я хотів стати чемпіоном світу, але свою мрію втілив у своїх діточках".

З нашими каратистами інколи борються недозволеними прийомами. Торік на чемпіонат світу в Італії нашу збірну не пустили. Консульство не відкрило візи через відсутність якогось папірця.

Старший тренер збірної Володимир Брунько: "У нас досить сильна команда і не всі хочуть нас бачити, цьогоріч теж не відкрили візи кільком спортсменам".

Наступний чемпіонат світу з карате пройде в Польщі. Українці планують відправити найсильніших. Звичайно, якщо у великий спорт не втрутяться маленькі чиновники.

48 медалей привезла збірна України з чемпіонату світу з карате

48 медалей привезла збірна України з чемпіонату світу з карате
Наступна публікація