Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Білорусь оголосила двох іноземців персонами нон ґрата

Іноземних громадян викрили на шпигунстві.

Білорусь оголосила персонами нон ґрата двох іноземців через шпигунство.

Про це заявив голова КДБ Валерій Вакульчик, пише БЕЛТА.

"Цього тижня двох осіб, іноземців, в Білорусі оголосили персонами нон ґрата", - сказав він.

За словами Вакульчика, шпигунство пов'язане із зовнішньою політикою. Водночас очільник КДБ не уточнив, громадянами якої країни є іноземці, а також чи виїхали вони вже з Білорусі.

Нагадаємо, раніше Верховний суд Білорусі засудив українського журналіста Павла Шаройка до понад восьми років позбавлення волі, звинувативши у шпигунстві. Про затримання кореспондента "Українського радіо" Павла Шаройка в Білорусі стало відомо 17 листопада минулого року. З'ясувалося, що заарештували його за три тижні до того – 25 жовтня. Тоді ж силовики провели обшук у квартирі, яку він винаймав. 20 листопада представник КДБ Дмитро Побяржин розповів, що Шаройко начебто визнав, що є співробітником кадрового апарату військової розвідки України і працював у Білорусі під прикриттям журналіста.

Офіційні ЗМІ Білорусі також стверджують, що Шаройко працював під керівництвом українського дипломата, видвореного з Білорусі, і що їхнім завданням начебто було вивчати діяльність уряду Білорусі, МЗС, російського посольства і російських військових об’єктів, "заводити і розвивати знайомства, починати або продовжувати отримання інформації від них".

Залиште свій коментар

Вибір редакції