У Росії заявили, що Сенцов припинив голодування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там зазначили, що розробили спеціальну дієту.

Російські тюремники заявили, що український режисер та політв'язень Олег Сенцов припинив голодування.

Про це заявив заступник директора Федеральної служби виконання покарань Валерій Максименко агентству "Интерфакс".

"Так, він припинив голодування. Найкращі дієтологи Москви розробили для нього спеціальну дієту для виведення його з голодування", - розповів він.

Максименко також подякував всім тим лікарям, які вмовили Сенцова припинити голодування. 

"Я дякую всім, хто брав участь, і нашим лікарям, і лікарям лабитнанзької лікарні, і адвокатам, які підказали йому, що треба жити, що життя триває. Остаточно його вмовили наші лікарі, наші фахівці. І він вибрав життя", - підкреслив заступник директора ФСВП.

У відомстві зазначили, що сам Сенцов письмово дав дозвіл на початок приймання їжі.

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Сенцов відмовився просити Путіна про помилування. За даними його адвоката, у нього дуже низький пульс, анемія та проблеми із серцем, але від голодування відмовлятися він не збирається. 

ВідеоЄвропейський суд із прав людини прийняв скаргу Сенцова про пережиті в російській в'язниці тортури

Скаргу Олега Сенцова про пережиті в російській в'язниці тортури прийняв Європейський суд із прав людини. Її розглянуть разом із позовом України проти Росії щодо анексії Криму. Про це повідомив керівник міжнародної правозахисної групи "Агора" Павло Чиков. У позові Сенцов розповів про жорстоке катування співробітниками ФСБ. 

Європейський суд із прав людини прийняв скаргу Сенцова про пережиті в російській в'язниці тортури

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції