Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оновлена "ВІА Гра" представила нову ліричну композицію про кохання до монстра

Сексі-тріо випустило трек "Я полюбила монстра".

Не встиг продюсер Костянтин Меладзе укомплектувати новий склад "ВІА Гри", як дівчата вже встигли записати трек.

Оновлена "ВІА Гра" представила ліричну композицію "Я полюбила монстра".

Музику до пісні написав Костянтин Меладзе, а от співавтором слів стала Ольга Меганська, яка прийшла до гурту на місце Міші Романової.

Про тандем з Меладзе Меганська написала у своєму Instagram.

"Я знаю, ви так довго на це чекали! Але, повірте, ми чекали на це не менше! Початок, що надихає, покладений. І ми готові працювати для вас. Співати для вас. І жити на сцені лише для вас. Дякую Костянтину за цей шанс. Дякую за пісню. Тепер це наша пісня. І трошки моя. Дякую моїй дрім-тім!" – написала схвильована Ольга.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Я знаю, вы так долго этого ждали! Но поверьте, мы ждали этого не меньше! Вдохновляющее начало положено. И мы готовы работать для ВАС! Петь для ВАС! И жить на сцене только для ВАС! Спасибо Константину за этот шанс. Спасибо за песню. Теперь это Наша песня. И немножко моя)) Спасибо моей дрим-тим @erikaherceg и @sinetskayaulyana И, конечно, всей команде @meladzemusic✌ А вам понравилась песня?

Публикация от Olga Meganskaya (@omeganskaya)

Нагадаємо, що у середині вересня до "ВІА Гри" приєдналася 23-річна Уляна Синецька з Росії. Вона замінила у гурті Анастасію Кожевнікову, яка наприкінці серпня вийшла заміж і залишила колектив.

Залиште свій коментар

Вибір редакції