Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Координатор ОБСЄ відвідав українських в'язнів на окупованому Донбасі

Координатор ОБСЄ відвідав українських в'язнів на окупованому Донбасі

Омбудсмен опрацьовує заяви українців, які бажають відбувати покарання на підконтрольній Україні території.

Координатор ОБСЄ Тоні Фріш відвідав українських в'язнів на окупованій частині Донбасу, проте до всіх осіб з українського списку дістатися не вдалося. 

Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова. 

"Провела робочу зустріч з координатором ОБСЄ Тоні Фрішем. Обговорили результати його візитів до ув’язнених на сході України. Він повідомив, що йому не вдалося відвідати усіх ув’язнених, які були зазначені у переданому українською стороною списку", - йдеться у повідомленні.

Денісова додала, що бойовики "ДНР" та "ЛНР" просили Фріша відвідати й ув'язнених членів бандформувань на підконтрольній Україні території. Окупанти передали списки. Сама ж Денісова ознайомиться з ним і перевірить місце розташування кожного ув'язненого.

"Мій Офіс щодня опрацьовує заяви від українців, які бажають відбувати покарання на території, підконтрольній Україні. У нас готові всі документи, необхідні для обміну, але російська сторона блокує цей процес", - додала омбудсмен.

Раніше представники США і Канади в ОБСЄ закликали РФ вплинути на підконтрольних їй бойовиків на Донбасі, аби скасувати "вибори".

Залиште свій коментар

Вибір редакції