Бізнесмен Чичваркін пояснив, чому Путін не доїде до Гааги

При цьому, Чичваркін все ж допускає перемогу Путіна на виборах у 2018 році

Відомий британський бізнесмен, екс-власник "Евросети" Євген Чичваркін вважає, що президент РФ Володимир Путін заслуговує суду в гаазькому трибуналі. Про це бізнесмен заявив в ексклюзивному інтерв'ю ТСН.

На думку Чичваркіна, який наразі виступає за проведення в Росії чесних виборів, Путін може пройти на наступний термін президентства на виборах у 2018 році.

"Лавку в Гаазькому трибуналі ще теплу від Караджича [екс-лідер боснійських сербів Радован Караджич був засуджений до 40 років ув'язнення за звинуваченням у геноциді та 9 інших звинуваченнях] - так, це те, чого він заслуговує", - сказав Чичваркін, додавши, що політики Путіна стосовно України та Сирії не розуміють і звичайні росіяни.

Втім, на думку бізнесмена,  шансів, що очільник Кремля все ж постане перед правосуддям все менше. Чичваркін вважає, що громадяни РФ скоро можуть спротивитись такій системі управління країною Путіним і не залишить йому можливості відвідати Гаагу.

"Чим далі йде час, тим менше шансів, що він туди доїде. Народ дуже довго терпить, а потім, як ми знаємо з однієї некрасівської поеми, в якийсь момент просто "закопують у землю". Путін і його оточення абсолютно втратили розуміння, що останні дії призводять до таких наслідків, з якими вони не в силі впоратися", - сказав Чичваркін.

При цьому, сам Чичваркін планує врятувати Росію після Путіна "симпатичними людьми та програмою", яка, за прогнозами бізнесмена, повинна бути готовою до виборів. Зокрема, Чичваркін і Ко планують внести зміни до Конституції РФ.

"Там є поправки до Конституції. Наприклад, ті ж президентські рядки [в 2008 році термін повноважень президента РФ було подовжено з чотирьох до шести років]. Треба розуміти, що трохи переборщили з президентськими повноваженнями тоді. Змін небагато, їх менше десяти", - сказав він.

Нагадаємо, 18 квітня в Лондоні екс-власник ЮКОСа Михайло Ходорковський і колишній співвласник "Евросети" Євген Чичваркін оголосили про початок спільної роботи в рамках громадської організації "Відкрита Росія", серед цілей якої називають чесні вибори в Росії.

Раніше, мільйонер і вимушений емігрант з Росії Євген Чичваркін назвав Україну однією з найбільш корумпованих країн. Як Чичваркін, він не готовий інвестувати в український бізнес через корумпованість країни.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: