BP з'ясувала причину аварії в Мексиканській затоці

Інженери British Petroleum невірно витлумачили дані про тиск, що свідчили про неминучість вибуху.

Внутрішнє розслідування аварії на буровій платформі Deepwater Horizon, проведене компанією BP, показало, що інженери невірно витлумачили дані про тиск, що свідчили про неминучість вибуху.

Зробивши неправильний висновок в ході перевірки стабільності нафтової свердловини, співробітники BP спробували замінити буровий розчин морською водою. Буровий розчин важчий від газу і нафти. Більш легка вода не змогла запобігти витоку природного газу. Той проник в свердловину і піднявся вгору, де і вибухнув. В результаті вибуху на буровій вишці загинули 11 людей, а з пошкодженого колодязя витекло понад 4 мільйонів барелів нафти.

Очікується, що офіційно BP опублікує 200-сторінковий документ, що містить результати внутрішнього розслідування, протягом десяти днів. У самій компанії інформацію поки не коментують.

Вибух на нафтовій платформі Deepwater Horizon стався 20 квітня 2010 року, двома днями пізніше платформа затонула. BP зробила кілька безуспішних спроб герметизації пошкодженої в трьох місцях свердловини. Зупинити витік вдалося тільки на початку серпня.

Збитки від розливу нафти BP перевищують шість мільярдів доларів. Компанія збирається зарезервувати на покриття претензій, пов'язаних з аварією, 20 мільярдів доларів.

Читайте також:

ВР підозрюють у приховуванні доказів, що дозволяють встановити точну причину аварії

У Мексиканській затоці зібрано понад 80% нафти

У США створили робота для очищення морів і океанів від розливів нафти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: