Брейвік міг стати психопатом-терористом після зґвалтування в дитинстві

Дата публікації
Перегляди
1880
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Брейвік міг стати психопатом-терористом після зґвалтування в дитинстві

У Андерса Брейвіка психіатри знайшли хворобу параноїдально-шизофренічного характеру

Норвезькі журналісти виявили, що з Андерсом Брейвіком, жертвами якого стали десятки людей, жорстоко поводилися в дитинстві.

Андерс Брейвік, якого звинувачують у скоєнні найкривавішого теракту в історії Норвегії, ще в ранньому дитинстві міг стати жертвою сексуального насильства.

Подробиці життя Брейвіка з'ясували норвезькі журналісти. Увага громадськості до справи про подвійний теракт 22 липня знову прикута після того, як психіатри визнали Брейвіка неосудним – це означає, що він може уникнути покарання за вбивство 77 людей.

Як пише фінська газета Ilta-Sanomat з посиланням на норвезьке телерадіомовлення NRK, коли Брейвіку було чотири роки, психолог, запідозривши недобре, рекомендував віддати його в прийомну сім'ю.

Журналісти знайшли кілька людей, які були знайомі з родиною Брейвіка, і ті підтвердили, що з хлопчиком поводилися жорстоко.

До того ж, його вихованням займався вітчим - батьки розлучилися, коли Андерсу виповнився рік, а трохи пізніше мати вийшла заміж за майора норвезької армії.

До слова, до чоловіка своєї матері Брейвік ставився несхвально, називаючи його у своїх записах "хтивою твариною". Рідний батько не бачив сина впродовж 15-ти років.

Нагадаємо, 32-річний Брейвік був затриманий 22 липня на острові Утойя, де він відкрив стрілянину по підлітках, які приїхали в молодіжний табір правлячої Робочої партії Норвегії. За кілька годин до цього Брейвік підірвав 500-кілограмову бомбу в урядовому кварталі Осло.

У результаті двох терактів загинули 77 людей.

Суд над Брейвіком призначений на 16 квітня 2012 року. Однак психіатрична експертиза встановила, що він не може нести відповідальності за свої дії.

Як повідомили лікарі, Брейвік страждає на захворювання параноїдально-шизофренічного характеру. Він вважав, ніби є лицарем-тамплієром і здійснює вбивства з любові до людей.

Читайте також:

Брейвіка визнали психом і не будуть судити

Опубліковано запис розмов Брейвіка: розстрілюючи людей, він телефонував до поліції

Вбивця 77 людей у Норвегії шкодує, що випадково убив мишку

Очевидці бійні в Норвегії: підлітки кричали, нападник спокійно добивав поранених

Поліція знизила кількість жертв терактів в Норвегії до 76

Поліція знизила кількість жертв терактів в Норвегії до 76
Наступна публікація