Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До України цього тижня прилетить єврокомісар Ган

Візит запланований на 22-23 травня.

Європейський комісар з питань європейської політики сусідства Йоганнес Ган прибуде з офіційним візитом до України 22-23 травня.

Про це йдеться у календарі подій на цей тиждень Європейської комісії.

Наразі план заходів під час візиту єврокомісара невідомий. Прес-служба Єврокомісії також не надає жодних подробиць візиту.

Цілком можливо, що приїзд Гана буде пов’язаний з питанням ухвалення законопроекту про Антикорупційний суд, який є основною вимогою з боку Євросоюзу до України. За швидкого його розгляду у профільному комітеті, вже цього тижня законопроект про Антикорупційний суд може з’явитися у порядку денному одного із засідань.

Нагадаємо, на початку травня єврокомісар Ган заявив, що Україна може вже цього року отримати від ЄС щонайменше 500 мільйонів євро, якщо виконає три вимоги Єврокомісії до літніх парламентських канікул, серед яких вирішення питань щодо регулювання у сфері енергетики, незалежності бізнес-омбудсмена, а також зняття вимоги подання електронних декларацій антикорупційними активістами.

ВідеоЄврокомісар з політики сусідства розкритикував українську владу

Йоганнес Ган розкритикував владу України через електронні декларації, які мають подавати активісти-антикорупціонери. Першого квітня спливе термін, до якого представники громадського суспільства мають задекларувати статки. Це рішення неодноразово критикували у Брюсселі. Утім, скасувати його українська влада не змогла, тож не виконала своїх зобов'язань.

Єврокомісар з політики сусідства розкритикував українську владу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції