Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Єврокомісія оприлюднила умови виділення 1 млрд євро Україні

Відповідне рішення ухвалила Єврокомісія.

Україна отримає новий транш макрофінансової допомоги у розмірі одного мільярда євро, якщо між Україною та Міжнародним валютним фондом продовжиться співпраця.

Таку позицію висловили у Європейській комісії, передає УНІАН.

"Ми підійшли до важливого етапу - це позитивна оцінка колективного органу, членів Єврокомісії... Ми говоримо про 1 мільярд євро, але оцінка Єврокомісії - це тільки перший крок. У нас є країни-члени, Європейський парламент, вони теж мають сказати "так", - заявила заступник керівника Головного директорату Єврокомісії з питань розширення та сусідства.

Тому мотивацією для ЄС надати Україні допомогу стане транш від МВФ або відповідна заява фонду.

Раніше міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що Європейська комісія вже розробила нову програму макрофінансової допомоги Україні. 

Нагадаємо, у рамках участі у Мюнхенській безпековій конференції президент України Петро Порошенко провів зустріч з головою Європейської Комісії Жан-Клодом Юнкером. Вони обговорили перспективи виділення Євросоюзом Четвертої програми макрофінансової допомоги Україні, а також шляхи реалізації ініціативи "Східне партнерство+", йдеться в повідомленні прес-служби глави. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції