Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ердоган порадив Макрону перевірити свій мозок

Турецький лідер готовий подовжити спецоперацію в Сирії.

Президент Франції Еммануель Макрон повинен перевірити власну голову перед тим, як заявляти про смерть мозку НАТО.

Про це заявив президент Туреччини Реджеп Ердоган, пише агентство Anadolu.

"Президенте Франції, пане Макрон, я кажу вам у Туреччині, і я скажу в НАТО - спочатку перевірте смерть свого мозку", - сказав турецький лідер у стінах Стамбульського університету.

Він також жорстко відреагував на слова Макрона про те, Туреччина не повинна сподіватися на підтримку НАТО для проведення антитерористичної операції на півночі Сирії. Ердоган нагадав французькому президенту, що військових Парижа також не повинно бути в Сирії. "Сирійський режим також не запросив вас туди", - сказав він.

Президент Туреччини попередив, що не вагатиметься перед ухваленням рішення щодо відновлення військової спецоперації на території Сирії, якщо не буде усунута небезпека у "розумні терміни". 

Нагадаємо, Еммануель Макрон закликав до реформування НАТО, оскільки організація страждає на "смерть мозку". Президент нарікає, що США демонструють ознаки "повернення спиною до нас". Про це, мовляв, свідчить раптове рішення президента Дональда Трампа вивести війська з північно-східної Сирії без консультацій із союзниками. Цей крок став неочікуваним для провідних європейських держав НАТО - Франції, Великої Британії та Німеччини - і проклав шлях для Туреччини, іншого члена НАТО, розпочати транскордонну військову операцію, спрямовану проти сил сирійських курдів. Водночас Макрон заперечив нездатність НАТО реагувати на наступ Туреччини і заявив, що настав час Європі перестати діяти як молодший союзник США, коли справа стосується Близького Сходу. 

Відео Олег Сенцов зустрівся із президентом Франції Еммануелем Макроном

Зустріч відбулась у кулуарах парламентської асамблеї Ради Європи у Страсбурзі та тривала близько півгодини. З-поміж іншого, французький лідер поцікавився у Сенцова, чи продовжить той писати. На це режисер відповів, що покидати творчість не збирається і продовжує писати книжки.  

Олег Сенцов зустрівся із президентом Франції Еммануелем Макроном

Залиште свій коментар

Вибір редакції