Facebook готовий протидіяти втручанням у вибори - Цукерберг

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Компанія вжила заходів для поліпшення роботи.

Засновник Facebook Марк Цукерберг у четвер, 13 вересня, заявив, що створена ним соціальна мережа більш пристосована для протидії можливому втручанню в вибори і інформаційним атакам, ніж під час президентських виборів у США в 2016 році.

Про це він повідомив у своєму блозі на Facebook.

"У 2016 році наші системи безпеки були спрямовані проти традиційних кібератак, таких як фішинг, хакерська діяльність та шкідливі програми. Ми їх виявили та повідомили уряд та тих, кого це торкнулося. Чого ми не врахували, так це скоординованих дій з-за кордону за рахунок мережі підставних акаунтів, що поширюють розбрат і дезінформацію. Сьогодні Facebook краще готується до подібних атак", - написав Цукерберг.

Він наголосив, що компанія визначила та видалила підроблені акаунти перед виборами у Франції, Німеччині, Мексиці та Бразилії. Крім того, у Facebook знайшли та знищили іноземні кампанії впливу з боку Росії та Ірану, які намагалися втрутитися в США, Великобританію, Близький Схід та інші країни. "Ми тісніше співпрацювали з урядами, зокрема, у Німеччині, США та Мексиці, щоб покращити безпеку під час виборів", - підкреслив Цукерберг.

Нагадаємо, раніше Цукерберг підтвердив втручання Росії у вибори США через Facebook. За словами Цукерберга, керівництво соцмережі намагалося діяти в кооперації з урядом у справі російського втручання. Ним у Facebook займалася російська група хакерів, яка є частиною військової розвідки РФ.

12 вересня президент США Дональд Трамп підписав наказ, який дозволяє запровадити санкції проти іноземних компаній чи осіб, які втручаються в американські вибори.

6 листопада 2018 року в США відбудуться проміжні вибори, на яких буде повністю переобрано склад Палати представників Конгресу США. Також будуть обрані 25 з 100 американських сенаторів і відбудуться вибори губернаторів у 39 штатах.

Відео У США обговорюють можливість державного контролю Facebook

Найбільша соціальна мережа світу може потрапити під державний контроль. Таку можливість обговорюють у США. Марк Цукерберг пояснює американським конгресменам, чи у безпеці особисті дані користувачів і чи існує можливість впливу інших держав на перебіг американських виборів. І каже, що у Facebook з Росією нині - гонка озброєнь.

У США обговорюють можливість державного контролю Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції