Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Французькі режисери оголосили голодування на підтримку Сенцова

Активісти зібралися під посольством РФ в Парижі.

Перед будівлею російського посольства в Парижі французькі режисери оголосили безстрокове голодування на підтримку ув'язненого в Росії українського режисера Олега Сенцова.

Про це повідомляє RFI.

Відомий артхаусний режисер Крістоф Ружжіа разом з іншими кінематографістами проводять по добі біля посольства, голодують і ночують в наметі

"Ночі тут дуже короткі, постійно будять поліцейські, вдалося заснути тільки на 4 години. Все дуже аскетично - два матраци, дві подушки, розряджений комп'ютер і вода", - описав свою першу ніч під посольством Крістоф.

Французька спільнота кінематографістів та інтелектуалів заявила, що послідовне голодування триватиме до звільнення Олега Сенцова. Його мета нагадати про те, якщо голодування його прихильників може тривати так довго, то сил в українського режисера з кожним днем все менше.

Нагадаємо, що на підтримку Олега Сенцова у Москві вийшли кілька ентузіастів. Задля солідарності з політв’язнем, на Манежній площі російської столиці 
відбулися одиночні пікети 

ВідеоНа підтримку Сенцова у Москві відбулись одиночні пікети

На підтримку українського політв’язня Олега Сенцова у Москві на Манежній площі пройшли одиночні пікети. Організували їх двоє активісток. Дівчат уже затримала поліція із поясненням, що свою акцію вони проводили під резиденцією Путіна. 

На підтримку Сенцова у Москві відбулись одиночні пікети

Залиште свій коментар

Вибір редакції