Інавгурація Байдена: у Вашингтоні посилюють заходи безпеки

Дата публікації
Перегляди
977
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Інавгурація Байдена: у Вашингтоні посилюють заходи безпеки

Фото: Associated Press

Чисельність військовослужбовців Національної гвардії у Вашингтоні, округ Колумбія, зросте до 25 тисяч.

Перед церемонією інавгурації обраного президента США Джозефа Байдена, яка відбудеться 20 січня, навколо центру Вашингтона посилюють заходи безпеки і створюють контрольно-пропускні пункти. Цьогоріч  заходи були посилені після того, як прихильники Дональда Трампа штурмували Капітолій 6 січня.

Так, Служба національних парків повідомила в п'ятницю, що негайно закриває для відвідувачів Національну алею та культові пам'ятки США у Вашингтоні як мінімум до 21 січня. Центр включає в себе такі пам'ятки, як Меморіал Лінкольна і пам'ятник Вашингтону. Територія навколо Білого дому також була закрита, як і ключовий міст через річку Потомак, який з'єднує Вірджинію з Вашингтоном, а також парки Східного і Західного Потомака, включаючи Гейнс-Пойнт, які розташовані недалеко від центру, інформує Reuters.

"Ми не можемо допустити повторення хаосу і незаконних дій, свідками яких стали Сполучені Штати і весь світ минулого тижня", - заявив журналістам Метью Міллер, голова вашингтонського польового офісу Секретної служби.

Раніше офіційні особи США заявили, що очікують, що чисельність військовослужбовців Національної гвардії у Вашингтоні, округ Колумбія, зросте до 25 тисяч, і ця цифра може зрости ще більше.

Нагадаємо, вибори у США відбулися 3 листопада 2020 року. У грудні колегія виборників у Сполучених Штатах вже остаточно офіційно обрала Джо Байдена президентом: 306 голосів проти 232. Жоден із позовів чинного глава держави Дональда Трампа до суду не допоміг йому втриматися при владі. 

Під час інавгурації новообраного президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена 20 січня, традиційний парад замінять на віртуальний. Захід відбудеться за мінімальної кількості запрошених. Якщо за звичайних умов інавгурацію відвідували близько 200 тисяч осіб, то цього року їхня кількість буде обмежена членами конгресу особисто, а також ще одним їхнім гостем.

Своєю чергою, чинний президент Сполучених Штатів Дональд Трамп планує залишатися в Білому домі до останнього дня. Зазначається, що Трамп планує поїхати з Білого дому вранці в день інавгурації свого наступника Джо Байдена — 20 січня. Він відбуде до Флориди, де виголосить постпрезидентську промову. 

Дональд Трамп, всупереч традиції, відмовився йти на інавгурацію Джо Байдена

Дональд Трамп, всупереч традиції, відмовився йти на інавгурацію Джо Байдена
Наступна публікація