Іспанія закупила у Китаю експрестести  на коронавірус, які не працюють

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони мають чутливість 30%, коли вона повинна бути вище 80%.

Тести, закуплені Іспанією, для скринінгу нової коронавірусної інфекції мають чутливість 30%, коли повинні перевищувати 80%.

Про це пише EL PAÍS.

Експрес-тести на коронавірус, з якими уряд Іспанії хотів почати тестування більш широких верств населення, щоб з'ясувати реальний ступінь зараження в країні, не працюють. Це підтвердили кілька мікробіологічних лабораторій великих лікарень. Вчені зробили аналіз тестами з наборів, які нещодавно прибули з Китаю. Ці тести не виявляють позитивних випадків, як очікувалося.

Вони мають чутливість 30%, коли вона повинна бути вище 80%.

"За такого значення немає сенсу використовувати ці тести", - заявив один з мікробіологів, які аналізували китайський тест.

Тести з Китаю Іспанія закупила для прискорення роботи, але тепер вченим доведеться продовжувати використовувати старий метод виявлення коронавірусної інфекції - полімеразну ланцюгову реакцію. Але проблема в тому, що це трудомістка техніка, яка вимагає спеціального обладнання і часу.

Наразі кількість летальних випадків в Іспанії зросла до 3 434 осіб і перевищила кількість смертей в Китаї, де від початку епідемії загинуло 3 285 людей.

Раніше і Україна купила у Китаю 250 тисяч експрестестів для виявлення коронавірусної інфекції COVID-19.

Нагадаємо, спалах вірусу почалася з ринку морепродуктів і тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені та інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавирусной хвороби з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим різновидом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавіруса з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавіруса є якась тварина. У той же час відомо, що вірус може передаватися від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що хвороба може передаватися навіть у інкубаційний період, коли її носій не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок зараження COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Увечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування були зафіксовані в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. В Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом і ця цифра продовжила зростання. У той же час перший хворий з Чернівців успішно вилікувався і був виписаний з лікарні.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно і ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як він виник і чому викликає занепокоєння у медиків – читайте в матеріалі ТСН.іа.

Залиште свій коментар

Вибір редакції