Канада розширила санкції проти Росії

Економічні обмеження прив'язуються до мінських угод.

Канада розширила економічні санкції проти Росії.

Про це заявив міністр закордонних справ країни Стефан Діон, передає ТАСС.

У розширений список додатково внесено 10 юридичних та дві фізичні особи.

Стефан Діон зазначив, що рішення канадського уряду підтримує широкі міжнародні зусилля, спрямовані на пошук мирного вирішення конфлікту на сході України.

Глава МЗС Канади також додав, що санкції з Росії не будуть зняті до тих пір, поки російська влада повністю не виконає своїх зобов'язань перед мінськими угодами.

Нагадаємо, у грудні 2015 року ЄС на півроку подовжили санкції проти Росії, а США занесли в "чорні" списки більше ніж три десятки політиків і бізнесменів, що пов'язані з війною на Сході України, анексією Криму та Віктором Януковичем.

В новий "чорний список", опублікований 22 грудня американським Мінфіном, увійшли, зокрема, "Яндекс.Деньги", "Массандра" та Ялтинська кіностудія. Крім того, у переліку опинилися українська "дочка" Сбербанку, "Галс Девелопмент", "Оборонпром" і ряд інших військово-промислових компаній. У санкційному списку також "ВТБ 24" і ряд дочірніх підприємств ВТБ, Генбанк, Мособлбанк, Инресбанк та Крайинвестбанк.

У березні 2016 року президент Європейської ради Дональд Туск заявив, що санкції проти РФ залишаться прив'язаними до Мінських угод.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: