Компанія Danone закриє два заводи в Росії

Заводи закриваються з-за їх низької рентабельності та економічної кризи в РФ.

Французька компанія Danone, яка є одним з найбільших виробників молочних продуктів у світі, закриє два заводи в Росії.

Про це повідомляють "Известия" з посиланням на представників компанії.

Danone закриє молочний комбінат в Томську і молочний завод у Чебоксарах. При цьому виробництво з Томська буде перенесено на підприємства французької компанії в Кемерово і Красноярську, а з Чебоксар — на підприємства в Самарі, Саранську і Казані. На обох заводах будуть скорочені 300 осіб.

Основна причина реорганізації - серйозний технологічний знос заводів, їх низька рентабельність і падіння рівня продажів у зв'язку з економічною кризою в Росії. При цьому в російському представництві компанії запевнили, що реорганізація бізнесу непозначиться на обсягах виробництва.

Нагадаємо, міжнародні експерти прогнозують російському рублю падіння та оновлення валютного антирекорду.

Путін звинувачує спекулянтів у поглибленні економічної кризи

Через падіння світових нафтових цін та спад в економіці країни золотовалютні резерви Росії за тиждень зменшилися на два мільярди триста мільйонів доларів. Сам Путін у російській економічній кризі звинувачує спекулянтів. Господар Кремля провів нараду з членами уряду, де визнав - жити й справді стало гірше. Економічних підстав для різкого стрибка цін немає, вважає Путін. І нарікає на перепродувачів, які, начебто, штучно нарощують вартість власної продукції. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: