Літаку Boeing 737 Max потрібен ребрендинг – Трамп

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент США дозволив собі пораду виробникові.

Проблемній моделі Boeing 737 Max потрібен ребрендинг. Таку думку висловив у своєму Twitter президент США Дональд Трамп.

"На місці Boeing я б виправив Boeing 737 Max, додав би деякі додаткові чудові функції і провів ребрендинг, змінивши назву літака", - наголосив Трамп, причому слова "ребрендинг" і "виправив" він виділив капслоком, тобто написав їх повністю великими літерами.

ВідеоУкраїна тимчасово закрила небо для Boeing 737 MAX

Рішення прийняли напередодні, а вже вночі компанія Boeing попросила призупинити польоти усіх таких моделей у світі. Після авіакатастрофи в Ефіопії, що забрала 157 життів, багато країн відмовилось експлуатувати ці літаки.  

Україна тимчасово закрила небо для Boeing 737 MAX

Президент наголосив, що він не є фахівцем у галузі вигадування назв і позиціювання, проте вважає свою думку вартою уваги з огляду на посаду та життєві досягнення. "Що я знаю про брендинг – можливо, нічого (але я став президентом!)", - зауважив він. "Жоден продукт не постраждав, як цей. Але знову ж, що, чорт забирай, я можу знати?" - додав Трамп.

Нагадаємо, 10 березня в Ефіопії всього за шість хвилин після зльоту розбився пасажирський Boeing компанії Ethiopian Airlines, на борту якого перебувало 157 людей. Жодна із осіб на борту не вижила. Літак був однією із останніх розробок Boeing - Boeing 737 Max.

Це вже не перша авіакатастрофа із новими Boeing. Вранці 29 жовтня 2018 року в Індонезії сталася авіакатастрофа із 189 людьми на борту. Літак впав у море через кілька хвилин після того, як злетів із Джакарти. Жоден із тих, хто перебував на борту, не вижив. Після катастрофи в Ефіопії країни світу почали призупиняти експлуатацію Boeing 737 MAX, а сама компанія пообіцяла оновити програмне забезпечення своїх літаків.

Які країни відмовилися від використання Boeing 737 інфографіка оновлена 6
tsn.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції