Медведєв отримав від Путіна нову посаду

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він допомагатиме президенту Росії.

Президент Росії Володимир Путін ввів посаду заступника голови Ради Безпеки і призначив на цю посаду Дмитра Медведєва. Цей указ вже опублікований на сайті Кремля.

Зазначається, що Медведєв вісім років очолював уряд, що є найтривалішим терміном перебування на цій посаді в новітній історії Росії.

"Ми домовилися, що є яскраво виражений президентський блок, а є урядовий блок, президент, звичайно, у нас відповідає за все, але перш за все президентський блок - це питання безпеки, обороноздатності і так далі", - розповів Путін.

За його словами, він попросив Медведєва займатися саме цими питаннями.

На думку першого заступника голови міжнародного комітету Ради Федерації Росії Володимира Джабарова, колишній прем'єр обійме посаду, по суті, віцепрезидента, враховуючи, що головою Радбезу є президент.

Нагадаємо, 15 січня президент Росії Путін оголосив про бажання змінити російську конституцію, одразу після цього прем'єр Дмитро Медведєв разом з усім урядом склали повноваження. Наразі президент РФ вже підписав указ про відставку. На Медведєва він поклав тимчасове виконання обов'язків очільника уряду РФ, а самому уряду наказав виконувати свої обов'язки до формування нового.

Відео Уряд РФ на чолі з Медведєвим подав у відставку

Курс на довічне президентство й відставка російського уряду в повному складі. Тільки-но Путін оголосив про бажання змінити конституцію, неочікувано Медведєв разом із усіма міністрами склали повноваження. Серед головних змін, які пропонує Путін - вибори президента.  

Уряд РФ на чолі з Медведєвим подав у відставку

Залиште свій коментар

Вибір редакції