Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мей прийняла відставку міністра у справах Brexit

Разом з Девісом у відставку подав його заступник Стів Бейкер.

Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей в понеділок прийняла відставку міністра у справах Brexit Девіда Девіса, повідомляє Sky News.

"Мені хотілося гаряче подякувати Вас за все, що Ви зробили в останні два роки на посаді міністра з оформлення нашого виходу з ЄС", - написала вона Девісу.

Також публікується лист, в якому міністр виклав своє прохання про відставку, викликаною незгодою з нещодавно запропонованою стратегії виходу з ЄС. "Основний напрям політики ставить нас в кращому випадку в слабке становище на переговори (з ЄС за Brexit - ред.), можливо, навіть в неприйнятне", - написав Девіс.

"Бути може, ви праві, а я ні", - звертається він до Мей. "Тим не менш, національні інтереси вимагають, щоб на чолі міністерства стояв ентузіаст, гаряче хто вірує в ваш підхід, а не простий солдат, вимушений діяти проти своєї волі".

Разом з Девісом у відставку подав його заступник Стів Бейкер.

План британського уряду передбачає збереження тісних економічних зв'язків та створення зони вільної торгівлі Британії з європейськими державами після її виходу з ЄС. Це суперечить позиції прихильників жорстких Brexit, які наполягають на введенні мит у відповідності з тарифами СОТ.

ВідеоБританці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Вийти не можна залишитися. Противники виходу Британії з ЄС пройшли маршем центральними вулицями Лондона – до будівлі парламенту. Марш приурочили до другої річниці так званого Brexit, коли країна проголосувала за від’єднання. Опоненти виходу Британії вимагають провести новий референдум щодо умов розлучення між королівством та ЄС. Офіційна дата від’єднання Сполученого Королівства – це 29 березня 2019 року. Але до цього часу Лондону і Брюсселю слід домовитися, якими будуть їхні економічні відносини після цього історичного кроку.

Британці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Нагадаємо, у Великобританії законопроект про вихід країни зі складу Європейського Союзу затверджено і він став законом. Тепер найбільш серйозні дебати очікуються в Палаті громад, де депутати обговорюватимуть торговельні угоди з ЄС. Європейські парламентарії будуть наполягати на збереженні основних домовленостей з союзом.

У свою чергу, 27 держав ЄС повідомили Британію, що вона повинна підготувати "реалістичні та обґрунтовані пропозиції про майбутні відносинах з Європейським Союзом після Brexit. "Найскладніші завдання все ще не вирішені", - сказав журналістам глава Європейської ради Дональд Туск.

Залиште свій коментар

Вибір редакції