Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Супрун розповіла, як уникнути запаху із рота

Найважливіша рекомендація - правильний догляд за ротовою порожниною.

Якщо ви запланували побачення на  вечір - неприємний запах з рота не найкращий компаньйон у цьому випадку. Хоча, звісно, і без побачень він навряд чи позитивно впливатиме на вашу комунікацію з оточуючими.

Так про боротьбу із неприємним запахом із рота написала в.о.міністра охорони здоров’ я Уляна Супрун.

За її словами, найчастіше причина ховається в роті. І запах виникає, насамперед, через нехтування гігієною ротової порожнини. В цьому випадку неприємний запах викликають бактерії, що мешкають в роті та в процесі своєї діяльності виробляють леткі сполуки сірки. Крім того, куріння та вживання алкоголю можуть стати причинами появи запаху.

Що викликає поганий запах з рота [TED-Ed]

Якщо ви запланували побачення на сьогоднішній вечір - неприємний запах з рота не найкращий компаньйон у цьому випадку :) Хоча, звісно, і без побачень він навряд чи позитивно впливатиме на вашу комунікацію з оточуючими. Насправді, не все так погано і з неприємним запахом досить легко боротись. А щоб краще зрозуміти причини його появи - перегляньте докладне відео від Цікава наука. Найчастіше причина ховається в роті. І запах виникає, насамперед, через нехтування гігієною ротової порожнини. В цьому випадку неприємний запах викликають бактерії, що мешкають в роті та в процесі своєї діяльності виробляють леткі сполуки сірки. Крім того, куріння та вживання алкоголю можуть стати причинами появи запаху. Також неприємний запах може виникати через інфекційні хвороби ротової порожнини, дихальних шляхів чи деякі системні захворювання, наприклад, діабет, печінкова чи ниркова недостатність. Або ж через надмірну сухість ротової порожнини та зменшення слиновиділення. В такому випадку обов’язково консультуйтесь з лікарем, адже просто освіжувач рота чи жуйки вам не допоможуть. Тож як боротись з неприємним запахом? Найважливіша рекомендація - правильний догляд за ротовою порожниною. Завжди ретельно чистіть зуби та язик та полощіть ротову порожнину навіть простою водою після прийому їжі. Щоб боротись з бактеріями, використовуйте спеціальні антимікробні засоби для полоскання, зубні пасти та спреї-освіжувачі для рота. Якщо ж неприємний запах турбує вас досить тривалий час - звертайтесь до лікаря. Нагадування про правило 2-х хвилин: https://goo.gl/WN6EvP Це ж відео на каналі: https://www.youtube.com/watch?v=AWkVXQwH3nQ © Оригінальне відео: https://www.youtube.com/watch?v=oZ13QfP2os8 © Канал TED-Ed: https://www.youtube.com/TEDEducation © Lesson by Mel Rosenberg, animation by Andrew Foerster. © Музика у заставці: PATSYKI Z FRANEKA (з дозволу авторів). #cikavanauka #ЦікаваНаука

Опубліковано Уляна Супрун Неділя, 8 липня 2018 р.

Також неприємний запах може виникати через інфекційні хвороби ротової порожнини, дихальних шляхів чи деякі системні захворювання, наприклад, діабет, печінкова чи ниркова недостатність. Або ж через надмірну сухість ротової порожнини та зменшення слиновиділення. В такому випадку обов’язково консультуйтесь з лікарем, адже просто освіжувач рота чи жуйки вам не допоможуть.

«Найважливіша рекомендація - правильний догляд за ротовою порожниною. Завжди ретельно чистіть зуби та язик та полощіть ротову порожнину навіть простою водою після прийому їжі. Щоб боротись з бактеріями, використовуйте спеціальні антимікробні засоби для полоскання, зубні пасти та спреї-освіжувачі для рота. Якщо ж неприємний запах турбує вас досить тривалий час - звертайтесь до лікаря», - йдеться у повідомленні.

ВідеоУляна Супрун розповіла про останній етап медичної реформи

З початку липня в Україні – останній етап медичної реформи. Відтепер лікарі будуть отримувати оплату за кожного пацієнта, який підписав з ними декларацію. Реформа передбачає різні виплати за категоріями пацієнтів. Детальніше про зміни дізнаємося від виконувачки обов'язків Міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун

Уляна Супрун розповіла про останній етап медичної реформи

Раніше виконувачка обов’язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун спростувала поширений серед українців міф, пов‘язаний із болями в спині, про відкладення солей у хребті й лікування спини та шиї шляхом "вимивання", "розбивання" чи "розчинення солей".

Залиште свій коментар

Вибір редакції