Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Великій Британії міністр з Brexit подав у відставку

План виходу Великобританії з ЄС був прийнятий у п'ятницю після запеклих дебатів.

Міністр виходу Великої Британії з ЄС Девід Девіс подав у відставку.

Про це повідомляє Sky News.

Це сталося напередодні призначеного на понеділок виступу прем'єр-міністра Терези Мей в Палаті громад, в ході якого вона повинна представити тільки що схвалену кабінетом міністрів стратегію виходу країни з Євросоюзу.

План виходу Великої Британії з ЄС був прийнятий у п'ятницю після запеклих дебатів. Він передбачає "м'який" варіант Brexit: створення зони вільної торгівлі з ЄС для промислових і сільськогосподарських товарів і збереження митних стандартів союзу на британських кордонах.

 

Противники цієї стратегії, серед яких, зокрема, виявився глава МЗС Борис Джонсон, вважають, що подібні умови поставлять в Лондон в залежне становище стосовно Євросоюзу і при цьому позбавлять Велику Британію можливості впливати на рішення, що ухвалюються в Брюсселі.

ВідеоБританці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Вийти не можна залишитися. Противники виходу Британії з ЄС пройшли маршем центральними вулицями Лондона – до будівлі парламенту. Марш приурочили до другої річниці так званого Brexit, коли країна проголосувала за від’єднання. Опоненти виходу Британії вимагають провести новий референдум щодо умов розлучення між королівством та ЄС. Офіційна дата від’єднання Сполученого Королівства – це 29 березня 2019 року. Але до цього часу Лондону і Брюсселю слід домовитися, якими будуть їхні економічні відносини після цього історичного кроку.

Британці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Нагадаємо, у Великій Британії законопроект про вихід країни зі складу Європейського Союзу затверджено і він став законом. Тепер найбільш серйозні дебати очікуються в Палаті громад, де депутати обговорюватимуть торговельні угоди з ЄС. Європейські парламентарії будуть наполягати на збереженні основних домовленостей з союзом.

У свою чергу, 27 держав ЄС повідомили Британію, що вона повинна підготувати "реалістичні та обґрунтовані пропозиції про майбутні відносинах з Європейським Союзом після Brexit. "Найскладніші завдання все ще не вирішені", - сказав журналістам глава Європейської ради Дональд Туск.

Залиште свій коментар

Вибір редакції