Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Великій Британії розслідують вплив Росії на Brexit

У Великій Британії розслідують вплив Росії на Brexit

У країні взялися за зв’язки "спонсора" референдуму з РФ.

Співробітники національного кримінального агентства Великої Британії почали розслідування можливих зв'язків бізнесмена та так званого спонсора Brexit Аарона Бенкса з Росією.

Про це повідомляє The Times.

Розслідування відкрили після того, як в агентстві отримали електронні листи, що містили інформацію про раніше невідомі зустрічі Бенкса з послом Росії в Лондоні.

Так, за даними видання, у цих листах Бенксу пропонувалося три угоди перед проведенням референдуму щодо виходу Великої Британії з ЄС. Як відзначається, нова інформація про зв'язки Бенкса з Росією можуть спричинити посилення уваги до дій Росії, якими вона нібито намагалась вплинути на результати референдуму.

Відео Британці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Вийти не можна залишитися. Противники виходу Британії з ЄС пройшли маршем центральними вулицями Лондона – до будівлі парламенту. Марш приурочили до другої річниці так званого Brexit, коли країна проголосувала за від’єднання. Опоненти виходу Британії вимагають провести новий референдум щодо умов розлучення між королівством та ЄС. Офіційна дата від’єднання Сполученого Королівства – це 29 березня 2019 року. Але до цього часу Лондону і Брюсселю слід домовитися, якими будуть їхні економічні відносини після цього історичного кроку.

Британці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Нагадаємо, у Великій Британії законопроект про вихід країни зі складу Європейського Союзу затверджено і він став законом. Тепер найбільш серйозні дебати очікуються у Палаті громад, де депутати обговорюватимуть торговельні угоди з ЄС. Проєвропейські парламентарі будуть наполягати на збереженні основних домовленостей з союзом.

Своєю чергою, 27 держав ЄС повідомили Британію, що вона повинна підготувати "реалістичні і обґрунтовані пропозиції" про майбутні відносини з Європейським Союзом після Brexit. "Найскладніші завдання все ще не вирішені", - сказав журналістам глава Європейського ради Дональд Туск.

Залиште свій коментар

Вибір редакції