Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Таїланді призупинили операцію з порятунку дітей з печери

Завтрашній етап рятувальної операції займе від 10 до 20 годин.

Рятувальники припинили операцію по звільненню дитячої футбольної команди з печери на півночі Таїланду.

Про це повідомляє телеканал Sky News.

Губернатор провінції Чіанграй, в якій проводиться рятувальна операція, Наронгсак Оссатанакорн заявив, що рятувальникам знадобиться "близько 10 годин", щоб підготуватися до наступного етапу операції, який розпочнеться вже наступного ранку. Зараз у Таїланді вже настав вечір.

Губернатор також зазначив, що операція проходить "краще, ніж очікувалося".

ВідеоУ Таїланді з печери врятували чотирьох дітей

Підлітки з Таїланду разом із тренером пішли у печеру. Тімбілдінг мав завершитися за кілька годин, якби не злива, яка ринула в тунелі печери. До операції довго готувались і вже сьогодні врятували чотирьох дітей, вони у задовільному стані. Наразі операцію призупинили. Її друга фаза повинна початись у понеділок зранку.

У Таїланді з печери врятували чотирьох дітей

Оссатанакорн також уточнив, що завтрашній етап рятувальної операції займе від 10 до 20 годин.

В результаті мусонних дощів коридори печер опинилися затоплені. Відкачати всю воду не вдалося, тому частину шляху школярі йдуть пішки, а частина пливуть під водою. Вони забезпечені екіпіровкою для підводного плавання, їх супроводжують досвідчені дайвери.

Місцева влада повідомляє, що з печери вдалося вивести чотирьох хлопчиків, всі вони доставлені в лікарню. При цьому деякі ЗМІ писали, що може йтися вже про шістьох врятованих, але офіційно ця інформація не підтвердилася.

Нагадаємо, 2 липня в тайській печері після 9 днів пошуку знайшли живою дитячу футбольну команду. Дванадцять підлітків, старшому з яких 16, і їх 25-річний тренер загубилися в суботу, 23 червня. Хлопці пішли на прогулянку серед скель в місті Чіанг Рай. Подорож дітей перервав злива, припускають - саме негода і вода, яка залила печеру, завадили їм вчасно вийти на світло. Підлітків розшукували вздовж всієї 8-кілометровій пастки.

У звільненні дітей брали участь і українські фахівці. Вони розповіли, як вчили військових тонкощів дайвінгу та про його місії.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції