Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Маск показав міні-субмарину для порятунку дітей у Таїланді

Маск показав міні-субмарину для порятунку дітей у Таїланді

Підводний човен зроблений з труби для перекачування рідкого кисню ракети Falcon 9.

Глава SpaceX і Tesla Ілон Маск опублікував відео випробувань міні-субмарини, яку він запропонував використовувати для порятунку дітей, які опинились заблокованими в затопленій печері на півночі Таїланду.

Крихітний підводний човен зроблений з труби для перекачування рідкого кисню ракети Falcon 9, являє собою рятувальну капсулу, в яку поміщається одна дитина. Мала вага дозволяє транспортувати її силами двох водолазів; компактні розміри дадуть підводному човні пройти через найвужчі проходи; міцний корпус забезпечить безпеку пасажира.

Маск зазначив, що після деяких модифікацій пристрій може бути використано як рятувальна капсула в космосі.

Відео У Таїланді з печери врятували чотирьох дітей

Підлітки з Таїланду разом із тренером пішли у печеру. Тімбілдінг мав завершитися за кілька годин, якби не злива, яка ринула в тунелі печери. До операції довго готувались і вже сьогодні врятували чотирьох дітей, вони у задовільному стані. Наразі операцію призупинили. Її друга фаза повинна початись у понеділок зранку.

У Таїланді з печери врятували чотирьох дітей

Нагадаємо, 2 липня в тайській печері після 9 днів пошуку знайшли живими дитячу футбольну команду. Дванадцять підлітків, старшому з яких 16, і їх 25-річний тренер загубилися в суботу, 23 червня. Хлопці пішли на прогулянку серед скель в місті Чіанг Рай. Подорож дітей перервала злива, припускають - саме негода і вода, яка залила печеру, завадили їм вчасно вийти на світло. Підлітків розшукували вздовж всієї 8-кілометровій пастки.

У звільненні дітей брали участь і українські фахівці. Вони розповіли, як вчили військових тонкощів дайвінгу та про його місії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції